Kodulehe tegemine koos SEO-ga on parim turundusviis 2019  

Kodulehe tegemine pole tänapäeval ainult eesmärk omada ettevõtte visiitkaarti internetis vaid kodulehe loomine on justkui müügimehe koolitamine, kes töötab Teie jaoks 24/7.

Kodulehe tegemine peab olema väga läbi mõeldud protsess. Enam pole kodulehe valmistamine ainult eesmärk riputada üles enda firma kontaktandmed ja oodata, et keegi juhuslikult satub sinna lehele. Sellise kodulehe tegemise hind võib tõesti väga odav tulla kuid samamoodi ka kasu sellest veebilehest. Praegusel ajal on ilusa disainiga ja hästi otsingumootoritele optimeeritud kodulehed tõelised müügikanalid. Kodulehe loomine on eesmärgiga saada võimalikult palju inimesi enda lehele tooteid ja teenuseid ostma/tellima. Selle eelduseks on loomulikult ilus ja müüv kujundus. Kuid kõigepealt on vaja saada inimesed realselt veebilehele seda kõike vaatama. Sellise kodulehe tegemine, kuhu inimesed jõuavad ja kus neile olla meeldib, ongi meie kirg.

Me mitte ainult ei tee müüva kujundusega kodulehti, vaid toome ka reaalselt kliendi Teie lehele. Paljud kodulehe tegijad pakuvad teenuses ilusa ja kaasaegse kodulehe tegemist, mis on kahjuks otsingumootoritele optimeerimatta. Oleme tihtilugu näinud, et koduleht ei tulegi isegi mitte enda domeeni nime googeldamisel välja, mis siis veel märksõnadest tahta. Ehk siis kodulehe tegija pole isegi suvatsenud kodulehte mitte isegi nähtavaks teha Googlele. Tänu sellele aga ei jõua ükski potentsiaalne klient sinna. Kahjuks näitab hilisem statistika, et ainult 20% Eestis olevatest kodulehtedest on otsingumootoritele optimeeritud. Mis on kasu ilusast visiitkaardist kui sa seda sahtlis hoiad ja kellelegi ei jaga? Jõuamegi selleni, et meie peamiseks eeliseks, et teeme kodulehed, mis tulevad Google otsingus esilehel välja. 

Kodulehe tegemine koos SEO-ga (otsingumootoritele optimeerimine) tähendab lihtsustatult seda, et pöörame erilist tähelepanu Teie toodet või teenust kõige rohkem iseloomustavate märksõnadele, et tuleksite nendega Google otsingus välja esimesel lehel. Koduleht on kindlasti mõistlik teha kohe koos optimeerimisega ühe teenusepakkuja juures. Vastasel juhul võib juhtuda, et veebilehe tegijad valmistavad küll lehekülje, aga SEO optimeerijad peavad kodulehe sisu ja koodi ümber muutma, sest on näha et see ei sobi otsingumootoritele.

Esilehele tulek on tähtis sest kogu Google liiklusest tuleb üle 90% otsingutulemuste esilehelt. Enamus inimesi lihtsalt järgmistele lehetedele ei vaevu minema ning teevad oma otsuse esilehel olevate vastete vahel. Inimesed usaldavad otsingusüsteemi ehk nad usuvad, et Google on nende eest suurema töö ära teinud. Inimesed usuvad, et Google reastab vatseid nende sisu põhjal – mis vastab täielikult tõele. Mida paremal positsioonil on koduleht otsingutulemuste seas, seda rohkem klikke ja külastusi koduleht hakkab saama. Paljud lähevad lihtsama vastupanu teed ja kasutavad esilehele pääsemiseks Google Adwordsi kuid teada on, et reklaamidele klikitakse ainult ca 15% korral. Enamus inimesi kerib reklaamimärgiga tähistatud vasted edasi ja hakkab valikut tegema nende seast, kes on esilehele orgaaniliselt saanud. Kuna nende näol peab ju tegemist olema usaldusväärsete lehtedega, muidu ju Google neid ise ettepoole ei reastaks. Kellel on arvutis ADBLOCKER seadistatud, siis nendeni ei jõuagi Google Adsi reklaamid. Me säästame Teie raha – SEOd tehes jäätegi esilehele ilma, et peaksite iga kuu selle eest eraldi raha välja käima. SEO tulemused saabuvad 1-3 kuu pärast.

Põhipaketina meie poolt pakutav kodulehe tegemise hind sisaldab:

 1. Korralik, samas lihtne visuaalselt kena ja tulu toova WordPressi baasil 3 sisulehega veebileht (esileht, teenused, kontakt), mida oleks ka endal lihtne hiljem hallata. Google armastab erinevatest platvormidest enim Worpressi ning reastab sellel tehtud kodulehed otsingutulemustes ettepoole.
 2. Aitame valida ja registreerime aastaks domeeni.
 3. Kodulehe majutamisel on meie partneriks www.veebimajutus.ee Kasutades veebimajutuse serveris promokoodi “COMBIPACT”, saate 6 kuud (väärtusega 45€) kodulehe majutust TASUTA!
 4. Registreerimis-/kontakti-/hinnapäringuvormi lisamine lehele.
 5. SSL sertifikaadi (HTTPS) lisamine, mis muudab kodulehe turvaliseks ning usaldusväärsemaks Google silmis. Mis on HTTPS?
 6. Wordfence Security (viirusetõrje/tulemüür) lisamine kodulehele.
 7. E-posti aadresside loomine ja seadistamine.
 8. Muudame lehe mobiilisõbralikuks – Google silmis on eelistatud need kodulehed, mis toimivad ühtmoodi hästi kõigis seadmetes, vastavalt sellele reastab ta lehti otsingutulemustes.
 9. Google Analytics koodi lisamine, et jälgida külastajate statistikat.

Lisaks saab tellida meie käest:

 1. SEO – kodulehe tegemine märksõnadega, mis iseloomustaks enim Teie toodet/teenust, millega tõusete Google otsingus esimesele lehele. Mis on SEO?
 2. Seo audit – teeme ka Teie olemasolevale kodulehele SEO auditi ning vastavalt sellele parandame vead, mille tulemusel tõusete Google otsingus. Mis on SEO audit?
 3. Kodulehe tegemine ja hilisem haldamine – soovi korral pakume haldusteenust, s.t. uuendame ja varundame veebilehe tarkvara, teostame lehel tellija korraldusel muudatusi.
 4. Logode tegemine – Teeme Teile logo, mis oleks kaasaegne ja  pilkupüüdev. Logosid teeb graafiline disainer. Vaata tehtud logosid 🙂
 5. Maksemooduli lisamine (Swedbank, SEB, Luminor, LHV)

Kodulehe tegemine tuleks jätta inimeste hoolde, kes teevad seda kirega. Meie suur soov kodulehe tegemisel on täita iga lehe puhul 3 peamist eesmärki.

 1. Tekitada kliendis tunde, et ta on saanud rohkem kui ootas.
 2. Luua visuaalselt meeldejääva kujundusega koduleht, mis oleks külastajale lihtne ja arusaadav ning tooks kliendile tulu.
 3. Tuua koduleht teda kõige rohkem iseloomustavate märksõnadega Google otsingus esimesel lehel välja.

Mõned kliendid, kes meid on usaldanud:

 • www.minikool.ee “Combipacti loodud Minikooli koduleht on minu jaoks suurepärane. Kujunduselt väga atraktiivne ja lihtsa ülesehitusega, mis kannab meie kooli ja kogukonna väärtusi. Meeldiv uurida nii lapsel, kes saab infot piltide järgi kui ka lapsevanemal, kelle jaoks on lahti kirjutatud kogu Minikooli elu. Oleme rõõmsad pikaajalise ja meeldiva koostöö üle ja soovime seda jätkata ka uuel ja uuel ja uuel aastal. Aitäh Combipact!” Minikool OÜ – Merle Luug
 • www.elmaritalu.ee “Elmari talu sai uue kodulehe….popi ja noortepärase….aitähh. Tubli töö,soovitan soojalt….”  Elmari Talu OÜ – Gunnar Kaljuvee
 • www.timarauto.ee

Enne kodulehe tegemise päringu tegemist, võiks läbi mõelda, millist kodulehte soovitakse. Siinkohal toome välja mõned abistavad küsimused.

 1. Milline on kodulehe eesmärk?
 2. Kes on teie sihtgrupp?
 3. Milline võiks domeeninimi olla?
 4. Millistes keeltes soovid oma kodulehte näha?
 5. Kas on vaja teha logo?
 6. Kas on juba olemas midagi (domeen/majutus/koduleht) või tuleb kõik otsast peale teha?
 7. Kas piisab kolmest sisulehest avaleht/teenused/kontakt või on vaja veel lisada loetellu kui jah siis millised?
 8. Kas soovite näha oma kodulehte otsingutulemuste esilehel kui jah siis milliste märksõnadega?
 9. Kust tuleb kodulehe materjal pildid/tekstid?
 10. Kas on soove viiteid sotsiaalmeedia kontodele kui jah siis millistele?

Kodulehti soovitame majutada Veebimajutuse serveris. Veebimajutus.ee on suurima Euroopa domeenivalikuga teenusepakkuja Eestis ja .ee domeenide akrediteeritud registripidaja, teenindades igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 domeeni. Kasutades veebimajutuse serveris promokoodi “COMBIPACT”, saate 6 kuud (väärtusega 45€) kodulehe majutust TASUTA!

Milline on meie poolt pakutav kodulehe tegemise hind?

Siinkohal ütleme ära, et kindlasti ei paku me turu kõige odavamat hinda kuid samas ka mitte kallimat hinda. Tuletame meelde vanasõna “Kitsi maksab kaks korda”. Kuna te viimati ostsite viimati midagi kõige odavamat ja pidite pärast pettuma ning läksite poodi ikka selle kallima kuid kvaliteetsema asja järgi. Kui tahta odavat asja ja head asja, siis tuleb osta kaks asja. Ehk siis üldiselt on kvaliteedil oma hind. Kui otsida kõige odavamat, võite saada kodulehe, millel puudub väärtus. Ehk ta ei too Teile raha sisse. On mõtetu ju maksta liiga vähe. Kui te maksate liiga palju, kaotate raha ja kõik. Kui Te makstate liiga vähe, kaotate kõik vahel sest see mille Te ostsite, ei ole võimeline tegema seda millepärast selle ostsite.

Meie tehtud kodulehed on turvalised, mobiilisõbralikud ning sellised, kuhu ka jõuavad Teie potentsiaalsed kliendid. Sellise ükskeelse kolme sisulehega kodulehe hind algab 600€ ja käibemaksu ei lisandu, kuna me pole käibemaksukohustuslased. Meiega on kodulehe tegemine turvaline. Garanteerime Teie rahulolu ehk teeme lehte niikaua, kuniks olete tulemusega rahul. Küsige täpsemat hinnapakkumist oma kodulehele juba täna!