Kodulehe tegemine koos SEO-ga on parim turundusviis 2019

Kodulehe tegemine pole tänapäeval ainult eesmärk omada ettevõtte visiitkaarti internetis.

Tegemist on tõelise müügikanaliga, mille eesmärk on saada võimalikult palju inimesi enda lehele tooteid ja teenuseid ostma/tellima. Selle eelduseks on loomulikult ilus ja müüv kujundus. Kuid kõigepealt on vaja saada inimesed realselt lehele seda kõike vaatama. Siinkohal saamegi abiks tulla meie.

Me mitte ainult ei tee müüva kujundusega kodulehti, vaid toome ka realselt kliendi Teie lehele. Paljud kodulehe tegijad pakuvad teenuses ilusa ja kaasaegse kodulehe tegemist, mis on kahjuks otsingumootoritele optimeerimatta. Tänu sellele aga ei jõua ükski potentsiaalne klient sinna. Kahjuks näitab hilisem statistika, et ainult 20% Eestis olevatsest kodulehtedest on otsingumootoritele optimeeritud. Mis on kasu ilusast visiitkaardist kui sa seda kellelegi ei jaga? Ehk siis meie peamiseks eeliseks, et teeme kodulehed, mis tulevad Google otsingus esilehel välja.

Kodulehe tegemine koos SEO-ga (otsingumootoritele optimeerimisega) – pöörame erilist tähelepanu Teile sobivatele märksõnadele, et tuleksite nendega Google otsingus välja esimesel lehel. Koduleht on mõistlik teha kohe koos optimeerimisega ühe teenusepakkuja juures. Vastasel juhul võib juhtuda, et veebilehe tegijad valmistavad küll lehekülje, aga SEO optimeerijad peavad kodulehe sisu ja koodi ümber muutma, sest on näha et see ei sobi otsingumootoritele.

Esilehele tulek on tähtis sest kogu Google liiklusest tuleb üle 90% otsingutulemuste esilehelt. Mida paremal positsioonil on koduleht Google otsingutulemuste seas, seda rohkem klikke ja külastusi koduleht hakkab saama. Paljud kasutavad esilehele pääsemiseks Google Adwordsi kuid teada on, et reklaamidele klikitakse ainult ca 15% korral. Kellel on arvutis ADBLOCKER seadistatud, siis nendeni ei jõuagi Google Adsi reklaam.

Pakume täislahendust:

 1. Visuaalselt kena ja müüva disainiga veebileht.
 2. Aitame valida ja registreerime aastaks domeeni.
 3. Registreerimis-/kontaktivormi lisamine lehele.
 4. SSL sertifikaadi (HTTPS) lisamine, mis muudab kodulehe turvaliseks ning usaldusväärsemaks Google silmis. Mis on HTTPS?
 5. Wordfence Security (viirusetõrje/tulemüür) lisamine kodulehele.
 6. E-posti aadresside loomine ja seadistamine.
 7. Kodulehe tegemine ja hilisem haldamine – soovi korral pakume haldusteenust, s.t. uuendame ja varundame veebilehe tarkvara, teostame lehel tellija korraldusel muudatusi.
 8. Muudame lehe mobiilisõbralikuks – Google silmis on eelistatud need veebilehed, mis toimivad ühtmoodi hästi kõigis seadmetes, vastavalt sellele reastab ta lehti otsingutulemustes.
 9. Google Analytics koodi lisamine, et jälgida külastajate statistikat.
 10. SEO – kodulehe tegemine märksõnaga, mis iseloomustaks enim Teie toodet/teenust, millega tõusete Google otsingus esinesele lehele. Mis on SEO?
 11. Seo audit – teeme ka Teie olemasolevale kodulehele SEO auditi ning vastavalt sellele parandame vead, mille tulemusel tõusete Google otsingus. Mis on SEO audit?
 12. Logode tegemine – Teeme Teile logo, mis oleks kaasaegne ja  pilkupüüdev. Vaata tehtud logosid 🙂

Kodulehe tegemine tuleks jätta inimeste hoolde, kes teevad seda kirega. Meie suur soov kodulehe tegemisel on täita iga lehe puhul 3 peamist eesmärki.

 1. Tekitada kliendis tunde, et ta on saanud rohkem kui ootas.
 2. Luua visuaalselt meeldejääva kujundusega koduleht, mis oleks kliendile lihtne ja arusaadav ning suunaks soovitud tegevusteni.
 3. Tuua koduleht teda kõige rohkem iseloomustavate märksõnadega Google otsingus esimesel lehel välja.

Mõned meie tehtud tööd 🙂

Minikool

Elmari Talu

Timar Auto