Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal 2021!

Kodulehe tegemine SEO-ga tõstab kodulehe külastatavust ja seeläbi toodete/teenuste müüki, kuna 99% inimestest leiab soovitu Google otsingutulemuste esilehelt.

Kodulehe tegemine WordPressiga on kasulik, kuna WordPress on kõige rohkem levinud veebiarendus platvorm. Tänu sellele meeldib Googlele WordPress ning ta on valinud selle oma otsingu algorütmi üheks osaks, reastates kõik sellele platvormile ehitatud kodulehed oma otsingutulemustes ettepoole.

Kui on soovi näha oma kodulehte Google otsingutulemuste esilehel, siis heaks alguseks on kodulehe valmistamine WordPressis. Samuti on WordPressi sisuhaldus väga kasutajasõbralik ehk hiljem on teil endal lihtne infot lisada ja muuta.

Kodulehe loomine peab olema väga läbi mõeldud protsess. Enam pole kodulehe valmistamine ainult eesmärk riputada üles enda firma kontaktandmed ja oodata, et keegi juhuslikult satub sinna lehele. Sellise kodulehe tegemise hind võib tõesti väga odav tulla kuid samuti väga väike kasu sellest veebilehest.

Praegusel ajal on ilusa disainiga ja hästi otsingumootoritele optimeeritud kodulehed tõelised müügikanalid. Kodulehe loomine on eesmärgiga saada võimalikult palju inimesi enda lehele tooteid ja teenuseid ostma/tellima. Selle eelduseks on loomulikult ilus ja müüv kujundus. Kuid kõigepealt on vaja saada inimesed reaalselt kodulehele seda kõike vaatama. Sellise kodulehe tegemine, kuhu inimesed jõuavad ja kus neile olla meeldib, ongi meie kirg.

 

Kodulehe tegemine - Combipact OÜ

Kodulehe valmistamine SEO-ga?

Kodulehe valmistamine - Combipact OÜ

Me mitte ainult ei tee müüva kujundusega kodulehti, vaid toome ka reaalselt kliendi lehele. Paljud kodulehe tegijad pakuvad teenuses ilusa ja kaasaegse kodulehe tegemist, mis on kahjuks otsingumootoritele optimeerimatta. Oleme tihtilugu näinud, et koduleht ei tule isegi mitte enda domeeni nime googeldamisel välja, mis siis veel ettevõtte jaoks olulistest märksõnadest tahta. Tänu sellele aga ei jõua ükski potentsiaalne klient sinna.

Statistika näitab, et ainult 20% Eestis olevatest kodulehtedest on Google otsingumootorile optimeeritud. See tähendab, et kodulehe tegemine koos Google otsingumootorile optimeerimisega tähendab praegusel ajal konkurentsieelist teiste ees. Jõuamegi selleni, et meie peamiseks eeliseks, et teeme kodulehed, mis tulevad Google otsingus esilehel välja. 

Kodulehe tegemine koos SEO-ga (otsingumootoritele optimeerimine) tähendab lihtsustatult seda, et pöörame erilist tähelepanu Teie toodet või teenust kõige rohkem iseloomustavate märksõnadele, et tuleksite nendega Google otsingus välja esimesel lehel. Koduleht on kindlasti mõistlik teha kohe koos optimeerimisega ühe teenusepakkuja juures. Vastasel juhul võib juhtuda, et veebilehe tegijad valmistavad küll lehekülje, aga SEO optimeerijad peavad kodulehe sisu ja koodi ümber muutma, sest on näha, et see ei sobi otsingumootoritele.

Google otsingutulemuste esilehele tulek on kasulik sest kogu Google liiklusest tuleb üle 99% otsingutulemuste esilehelt. Enamus inimesi lihtsalt järgmistele lehtedele ei vaevu minema ning teevad oma ostuotsuse esilehel olevate vastete vahel. Inimesed usaldavad otsingusüsteemi ehk nad usuvad, et Google on nende eest suurema sorteerimise ära teinud. Inimesed usuvad, et Google reastab vasteid nende sisu põhjal – mis vastab täielikult tõele. Mida paremal positsioonil on koduleht otsingutulemuste seas, seda rohkem klikke ja külastusi koduleht hakkab saama.

Paljud lähevad lihtsama vastupanu teed ja ostavad esilehele pääsemiseks Google Adwordsi kuid teada on, et reklaami märkidega kodulehtedele klikitakse ainult ca 15% korral. Enamus inimesi kerib reklaami märgiga tähistatud vasted edasi ja hakkavad valikut tegema nende seast, kes on esilehele orgaaniliselt ehk ilma Googlele maksmatta saanud. Kuna nende näol peab tegemist olema usaldusväärsemate lehtedega, muidu Google neid ise ettepoole ei reastaks. Kellel on arvutis ADBLOCKER seadistatud, siis nendeni ei jõuagi Google Adsi reklaamid. Kodulehe tegemine koos optimeerimisega tähendab Teile rahasäästu –  jäätegi esilehele ilma, et peaksite iga kuu selle eest eraldi raha välja käima. SEO tulemused saabuvad 1-3 kuu pärast olenevalt vastava märksõna populaarsusest.

Koostame märksõna analüüsi ja leiame enim teie toodet/teenust “googeldatavad” sõnad!

Elmari talu sai uue kodulehe....popi ja noortepärase....aitähh. Tubli töö,soovitan soojalt...
Gunnar Kaljuvee
Gunnar Kaljuvee
Elmari Talu OÜ
Combipacti loodud Minikooli koduleht on minu jaoks suurepärane. Kujunduselt väga atraktiivne ja lihtsa ülesehitusega, mis kannab meie kooli ja kogukonna väärtusi. Meeldiv uurida nii lapsel, kes saab infot piltide järgi kui ka lapsevanemal, kelle jaoks on lahti kirjutatud kogu Minikooli elu. Oleme rõõmsad pikaajalise ja meeldiva koostöö üle ja soovime seda jätkata ka uuel ja uuel ja uuel aastal. Aitäh Combipact!
Merle Luug
Minikool OÜ
Soovitan seda firmat kindlasti. Usaldusväärsus oleks esimene iseloomustus, ning meeldiv koostöö.
Piret Rõuk
Pireti Käsitöökommid OÜ

Aitame valida ja registreerime aastaks domeeni.

Visuaalselt kena kujundusega, kuni 5 sisulehega koduleht.

WordPressi kasutajasõbralik sisuhaldus, hiljem saate ise infot lisada ja muuta.

Kodulehe majutamisel on meie partneriks veebimajutus. Kasutades veebimajutuse serveris promokoodi “COMBIPACT”, saate 6 kuud (väärtusega 45€) kodulehe majutust TASUTA! Soovi korral võime paigaldada kodulehe kliendi soovitud serverisse.

SSL sertifikaadi (HTTPS) lisamine, mis muudab kodulehe turvaliseks ning usaldusväärsemaks Google silmis.

Teeme kodulehe mobiilisõbralikuks ehk optimeerime väiksematele ekraanidele.

Tehniline SEO ehk teeme kodulehe otsingumootorite sõbralikuks.

Domeeni nimeliste e-posti aadresside loomine ja seadistamine.

Wordfence Security (viirusetõrje/tulemüür) lisamine.

Keeled – Eesti (hiljem saab lisada juurde keeli).

Registreerimis- või kontaktivormi lisamine.

Hilisem garantii tehtud töödele.

Google Mapsi asukohakaart.

Kodulehe tegemine, lisateenused hinnakiri - Combipact OÜ

Enne pakkumise küsimist mõtle!

Mis keeles/keeltes tuleb koduleht?

Kas on juba olemas midagi (domeen/majutus/koduleht) kui jah, siis kelle serveris?

Milline võiks domeeninimi olla? Domeeninimi peaks olema ilma täpitähteteta ja maksimaalselt 12 tähemärki pikk.

Kas soovite lisateenusena SEO-d ehk kodulehte Google otsingutulemuste esilehele ilma reklaami märgita kui jah, siis milliste märksõnadega?

Kas on vaja teha logo? Kui jah, siis kas logo suhtes on mingeid eelistusi või anname disainerile “vabad käed”?

Kas on soovi kodulehele mingisuguseid erilahendusi, näiteks broneerimissüsteem/e-pood?

Kust tulevad kodulehe materjalid pildid/tekstid?