SEO tegemine ehk veebilehe optimeerimine

Kodulehe tegemine koos optimeerimisega otsingumootoritele on tõhusaim viis ettevõtte nähtavuse ja usalduse suurendamiseks (i.k. search engine optimization ehk SEO). On ütlus, et parim koht laiba peitmiseks on Google kolmas leht. Kogu Google liiklusest tuleb üle 90% just otsingutulemuste esilehelt. Kui ettevõtte kodulehte ei leita, siis see ka ei müü. Inimesed otsivad Teie tooteid ja teenuseid.

Otsingumootoritele optimeerimine on veebilehe nähtavuse suurendamine otsingumootori otsingutulemustes. Kui inimene otsib mingit märksõna (ehk näitab üles huvi teatud toote/teenuse vastu), siis optimeeritud lehte näidatakse otsingutulemuste seas eespool. Koduleht on mõistlik teha koos SEO-ga, et leht tuleks välja ka Google otsingutes ilma, et peaksite maksma Google-le reklaami eest. Need lehed, kellel on reklaami märk all vasakus nurgas maksavad klikkide eest Google-le. Teada on, et reklaamid saavad ainult ca 15% klikkidest. Kellel on arvutis ADBLOCKER seadistatud, siis nendeni ei jõuagi Google Adsi reklaam.

SEO – valime Teie tegevusega enim seostuva märksõnad ja toome Teie lehe nende sõnade “googeldamisel” esilehel välja. Näited:

Teeme ka Teie olemasolevale kodulehele SEO auditi ning vastavalt sellele parandame vead, mille tulemusel tõusete Google otsingus.