20, dets. 2022
SEO teenus – miks just meilt?

SEO teenus ehk kodulehe optimeerimine lihtsustatuna tähendab seda, et me muudame kodulehe Googlele meeldivamaks, et ta reastaks selle otsingutulemustes oma esilehele.

SEO teenus jaguneb peamiselt kolmeks suuremaks kategooriaks. Esiteks tehniline pool, mis hõlmab enamasti kiirust. Kodulehe peab saama vähemalt alla kolme sekundiga avanema. Siis on sisu pool koos märksõnaanalüüsiga ning märksõnade õige kasutamise sisus, pealkirjades ja meta descriptionis(kodulehte tutvustav osa, mida kuvatakse otsingutulemustes) Kolmandaks lingid ehk viited autoriteetsetelt lehtedelt. Tööde käigus me optimeerime kodulehel asuvaid pildifaile ja tekste vastavalt otsitavale märksõnale. Kontrollime katkiste linkide olemasolu, leidmisel suuname need 301 koodiga. Muudame lehe kiiremaks, turvalisemaks ja mobiilisõbralikumaks ning palju muud.

Paljud turul olevad teenusepakkujad pakuvad oma teenuses SEO-d ilma tulemusteta. Tihtilugu on SEO teenus kodulehe tegemise hinnas. Seetõttu tundub ka pakkumine ahvatlevam, võrreldes teiste kodulehe valmistajate omadega. Kliendi eksitamine toimub kahel viisil:

SEO teenus
  1. Viiakse läbi kodulehe optimeerimine mingitele märksõnadele kuid ei tagata tulemust. Saite küll optimeerimise mitmele populaarsele märksõnale, mis iseloomustavad hästi teie toodet või teenust. Hiljem leiate hoopis enda kodulehe nende märksõnadega Google teiselt lehelt. Teisel lehel olemine ei too aga teile külastajaid juurde, kuna enamik inimesi lihtsalt ei vaata kaugemale esimesest lehest.
  2. Suureks pettumuse osaliseks võite endid avastada ka siis kui teenusepakkuja toob teid küll esilehele kuid selliste märksõnadega, mida ei otsi keegi.

Garanteerime koha Google esilehel sõnadega, mida ka otsitakse!

Siinkohal eristumegi mitmetest SEO teenusepakkujatest. Me garanteerime teile positsiooni Google esilehel teie toodet või teenust kõige rohkem otsitavate märksõnadega. Selle tarbeks teeme koos märksõna analüüsi. Kõigepealt pakkuge välja, milliste märksõnadega sooviksite ise Google esilehele saada. Vaatame üle, mitu korda neid kuus otsitakse ja kas on mõtet nendega üldse tööd alustada. Samuti leiame ise juurde märksõnu, mille otsingumaht on piisavalt suur, et näha vaeva saamaks Google esilehele.

 

Tuues kodulehe Google esilehele just nende sõnadega, mida ka otsitakse on just see, mis tagab kodulehe külastatavuse tõusu. Seeläbi tõuseb ka Teie toodete või teenuste müügi tõenäosus, mis seal kodulehel on. See on see, mida ka meie teile garanteerime. Teeme tööd nii kaua kui olete saavutanud positsiooni Google esilehel. Tulemused on püsivad – kõik sõnad mis oleme esilehele saanud viimase 6 aasta jooksul on sinna ka püsima jäänud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga