20, dets. 2022
SEO teenused – miks just meilt?

SEO teenused ehk kodulehe optimeerimine lihtsustatuna tähendab seda, et me muudame kodulehe Googlele meeldivamaks, et ta reastaks selle otsingutulemuste esilehel esimeste seas.

SEO teenused jaguneb peamiselt kolmeks suuremaks kategooriaks. Esiteks tehniline pool, mis hõlmab enamasti kiirust. Kodulehe peab saama vähemalt alla kolme sekundiga avanema. Siis on sisu pool koos märksõnaanalüüsiga ning märksõnade õige kasutamise sisus, pealkirjades ja meta descriptionis (kodulehte tutvustav osa, mida kuvatakse otsingutulemustes) Kolmandaks lingid ehk viited autoriteetsetelt lehtedelt. Tööde käigus me optimeerime kodulehel asuvaid pildifaile ja tekste vastavalt otsitavale märksõnale. Kontrollime katkiste linkide olemasolu, leidmisel suuname need 301 koodiga. Muudame lehe kiiremaks, turvalisemaks ja mobiilisõbralikumaks ning palju muud.

Paljud turul olevad teenusepakkujad pakuvad oma teenuses SEO-d ilma tulemusteta. Tihtilugu on SEO teenus kodulehe tegemise hinnas. Seetõttu tundub ka pakkumine ahvatlevam, võrreldes teiste kodulehe valmistajate omadega. Kliendi eksitamine toimub kahel viisil:

1. Viiakse läbi kodulehe optimeerimine mingitele märksõnadele kuid ei tagata tulemust. Saite küll optimeerimise mitmele populaarsele märksõnale, mis iseloomustavad hästi teie toodet või teenust. Hiljem leiate hoopis enda kodulehe nende märksõnadega Googles kaugemalt kui 10nes koht. See aga ei too teile külastajaid juurde, kuna enamik inimesi lihtsalt ei vaata kaugemale esimesest 10nest tulemusest.

 

2. Suureks pettumuse osaliseks võite endid avastada ka siis kui teenusepakkuja toob teid küll esilehele esimese 10ne sekka kuid selliste märksõnadega, mida ei otsi keegi.

Garanteerime koha Google esilehel esimese 8 seas märksõnadega, mida ka otsitakse!

Siinkohal eristumegi mitmetest SEO teenusepakkujatest. Me garanteerime teile positsiooni Google esilehel esimeste seas teie toodet või teenust kõige rohkem otsitavate märksõnadega. Selle tarbeks teeme koos märksõna analüüsi. Kõigepealt pakkuge välja, milliste märksõnadega sooviksite ise Google esilehele saada. Vaatame üle, mitu korda neid kuus otsitakse ja kas on mõtet nendega üldse tööd alustada. Samuti leiame ise juurde märksõnu, mille otsingumaht on piisavalt suur, et näha vaeva saamaks Google esilehele esimeste sekka.

Tuues kodulehe Google esilehele esimese 8 sekka just nende sõnadega, mida ka otsitakse on just see, mis tagab kodulehe külastatavuse tõusu. Seeläbi tõuseb ka Teie toodete või teenuste müügi tõenäosus, mis seal kodulehel on. See on see, mida ka meie teile garanteerime. Teeme tööd nii kaua kui olete saavutanud positsiooni Google esilehel esimese 8 seas. Tulemused on püsivad – kõik sõnad, mis oleme esilehele 9 sekka saanud viimase 7 aasta jooksul on sinna ka püsima jäänud.